Ondřej Karlík

V prostředí realit a odhadů jsem vyrůstal, moje rodina se v tomto oboru pohybuje již od roku 1992. Po ukončení studií jsem se začal věnovat práci odhadce nejprve jako stážista u svého otce, kde jsem získal cenné zkušenosti, kterých si moc vážím. Po získání veškerého vzdělání a profesní zkoušky jsem odstartoval samostatnou činnost.

Prostředí odhadů je velmi spjato s nákupem a prodejem nemovitostí, a tak jsem za nějaký čas stál před rozhodnutím, zda rozšířit svoji činnost i o realitní služby. I přes nabitý program jsem se s chutí pustil do vzdělávání v oboru prodeje nemovitostí a po složení odborných zkoušek jsem získal certifikaci „realitní zprostředkovatel“ u Asociace realitních kanceláří České republiky.

Mohu tedy nabídnout velmi vzácné spojení - odhadce nemovitostí a realitní makléř v jedné osobě, což pro mé klienty skýtá mnoho výhod. Moje práce, spousty času a energie, kterou vydám každý den, je pro mě něco velmi osobního. Netvořím schovaný pod rouškou velké firmy, ale jako konkrétní člověk a odborník, který se za sebe a svou práci může v klidu postavit. Osobní přístup a nejvyšší možná kvalita je má značka, za kterou si stojím. Jsem také hrdý na to, že pokračuji v tradici rodinného podniku CONSULT VK Litomyšl.  

Jestli jste dočetli až sem, tak budete pravděpodobně mým skalním fanouškem. Zbývá tedy dodat, že jsem ženatý, otec čtyř báječných synů, milovník dobrého jídla a hudby, který není slavným kytaristou jen proto, aby příliš nezpychl. :-)