Ondřej Karlík

V prostředí realit a odhadů jsem vyrůstal, moje rodina se v tomto oboru pohybuje již od roku 1992. Po ukončení studií jsem se začal věnovat práci odhadce nejprve jako stážista u svého otce, kde jsem získal cenné zkušenosti, kterých si moc vážím. Po získání veškerého vzdělání a profesní zkoušky jsem odstartoval samostatnou činnost.

Prostředí odhadů je velmi spjato s nákupem a prodejem nemovitostí, a tak jsem za nějaký čas stál před rozhodnutím, zda rozšířit svoji činnost i o realitní služby. I přes nabitý program jsem se s chutí pustil do vzdělávání v oboru prodeje nemovitostí a po složení odborných zkoušek jsem získal certifikaci „realitní zprostředkovatel“ u Asociace realitních kanceláří České republiky.

Mohu tedy nabídnout velmi vzácné spojení - odhadce nemovitostí a realitní makléř v jedné osobě, což pro mé klienty skýtá mnoho výhod. Moje práce, spousty času a energie, kterou vydám každý den, je pro mě něco velmi osobního. Netvořím schovaný pod rouškou velké firmy, ale jako konkrétní člověk a odborník, který se za sebe a svou práci může v klidu postavit. Osobní přístup a nejvyšší možná kvalita je má značka, za kterou si stojím.

Jestli jste dočetli až sem, tak budete pravděpodobně mým skalním fanouškem. Zbývá tedy dodat, že jsem ženatý, otec tří báječných synů, milovník dobrého jídla a hudby, který není slavným kytaristou jen proto, aby příliš nezpychl. :-)